+48 533 80 70 80

Agencja Detektywistyczna – Chorzów

Adres

ul. Kopernika 2, 40-064, Katowice
Katowice - mapa

Detego to biuro detektywistyczne działające na obszarze wielu miast Polski. Chorzów to jedna z miejscowości, w której obsługujemy naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w toku rozwiązywania rozmaitych spraw dla Klientów prywatnych oraz firm decyduje o tym, że nasza agencja detektywistyczna jest w stanie podołać każdemu zadaniu. Proponowane przez nas usługi dedykujemy osobom z Chorzowa, które chcą uzyskać wiarygodne dowody oraz argumenty potwierdzające bądź wykluczające ich podejrzenia.

Jako agencja detektywistyczna o sprawdzonej renomie w Chorzowie, działamy zgodnie z obowiązującymi ramami prawnymi, gwarantując dyskrecję i poufność informacji. Każdy detektyw reprezentujący Biuro Detektywistyczne Detego dysponuje stosowną licencją, która upoważnia go do prowadzenia czynności śledczych. Współpracując z nami, uzyskasz wsparcie według najwyższych jakościowych standardów.

Wszechstronny zespół DETEGO

Zespół chorzowskiej Agencji Detektywistycznej Detego tworzą nie tylko rzetelni prywatni detektywi, ale także inni specjaliści wywodzący się z różnych dziedzin. Skład naszego zespołu uzupełniają m.in. nieocenieni w sprawach przestępczości cyfrowej informatycy, kompetentni technicy oraz prawnicy zajmujący się rozmaitymi gałęziami prawa. Tak rozbudowany zespół Biura Detektywistycznego Detego pozwala rozpatrywać problemy Klientów w sposób holistyczny. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom, nasza agencja detektywistyczna może pochwalić się najatrakcyjniejszą ofertą w mieście Chorzów.

Wsparcie w sprawach rodzinnych

W toku swojej codziennej pracy, nasi detektywi rozwiązują wiele spraw o charakterze rodzinnym. Jak udowadniają nasze zlecenia realizowane na terenie miasta Chorzów, w wielu sytuacjach dojście do prawdy nie jest proste i wymaga interwencji biura detektywistycznego. Obecnie, często spotykanym zjawiskiem są zdrady. Jeśli podejrzewasz, że Twój partner nie jest z Tobą szczery, koniecznie zgłoś się do nas. Bazując na rzetelnej, a zarazem dyskretnej obserwacji, nasz prywatny detektyw szybko rozezna się w zamiarach Twojego partnera i sprawdzi czy rzeczywiście skrywa on jakieś tajemnice. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdrada może doprowadzić do rozpadu każdego związku dlatego nasz detektyw działa sprawnie i szybko, tak aby jak najszybciej rozwiać wątpliwości Klienta. Agencja Detektywistyczna Detego dostarczy Ci rzetelne materiały w postaci dokumentacji pisemnej, fotograficznej lub filmu wideo. Każdy dowód zebrany w sprawie może zostać wykorzystany w Sądzie.

Działając w mieście Chorzów, Biuro Detektywistyczne Detego niejednokrotnie rozwiązywało sprawy dotyczące ustalania ojcostwa. W tym zakresie oferujemy wykonane kompletnych badań DNA, które stanowią najwiarygodniejsze źródło informacji. Nasz prywatny detektyw zdobędzie odpowiedni materiał genetyczny w postaci włosa, śliny bądź naskórka, a następnie dokona analizy mającej na celu potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa. Niewątpliwą zaletą tej usługi jest fakt, że detektywi są w stanie dokonać rzetelnych ustaleń bez obecności osoby badanej. Jeśli chcesz poznać prawdę, a domniemany ojciec nie chce poddać się badaniu dobrowolnie, współpraca z naszymi biurem detektywistycznym okaże się doskonałym wyborem!

DETEGO – Biuro detektywistyczne dla firm

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców z miasta Chorzów, którzy spotkali się z praktykami nieuczciwej konkurencji. Nasz detektyw zapewni Ci wsparcie zarówno w przypadku naruszeń tajemnicy przedsiębiorstwa oraz własności intelektualnej, jak i utrudnianiu dostępu do rynku. Warto zaznaczyć, że praktyki nieuczciwej konkurencji nie zawsze są widoczne gołym okiem. W takich sytuacjach niezbędny okaże się prywatny detektyw. Chorzowscy właściciele firm podejmujący z nami współpracę mogą liczyć na uzyskanie wiarygodnej dokumentacji, która skutecznie obnaży działania konkurencji. Wszelkie informacje zbierane są w sposób dyskretny, natomiast raporty dostarczane przez naszych detektywów mogą być brane pod uwagę przed Sąd. Niezależnie od tego czy borykasz się z problemem niewłaściwego oznaczania towarów, niewykonanego zlecenia, pomawiania, zakazanej reklamy czy przekupstwa, nasza agencja detektywistyczna to dobry wybór.

Nasz prywatny detektyw zapewnia również wsparcie w zakresie poszukiwania oraz analizy informacji na temat przedsiębiorstw, które mogą stać się naszymi potencjalnymi kontrahentami. Bez względu na to, czy chcesz podjąć właściwą decyzję biznesową czy dokonać udanej inwestycji związanej z przejęciem firmy bądź wejściem w spółkę, zobacz propozycję przygotowaną przez nasze biuro detektywistyczne. Chorzów to miejsce, w którym zapotrzebowanie na specjalistów wykrywających nieprawidłowości w funkcjonowaniu firm jest bardzo wysokie. Mając to na uwadze oraz chcąc właściwie zabezpieczyć interesy przedsiębiorców z Chorzowa, Agencja Detektywistyczna Detego zdecydowała się włączyć do swojej oferty wywiad gospodarczy.

Pozostałe usługi Agencji Detektywistycznej DETEGO

Każdy detektyw zatrudniany przez Agencję Detektywistyczną Detego posiada pełne przeszkolenie jeśli chodzi o lokalizowanie pojazdów za pomocą urządzeń GPS. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technologicznie sprzętu, możemy odczytywać przebieg trasy maszyn i pojazdów oraz identyfikować ich położenie w czasie rzeczywistym. Precyzja i szybkość lokalizowania, które zapewnia biuro detektywistyczne Detego decydują o tym, że jest ono doceniane przez szerokie grono Klientów z miasta Chorzów. W ramach współpracy, nasz prywatny detektyw podpowie Ci jakie nadajniki sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku.

Na życzenie naszych Klientów przeprowadzamy również obserwacje osób podejrzanych oraz poszukiwania osób zaginionych. Przed rozpoczęciem pracy, nasz detektyw przygotowuje starannie dopracowaną strategię działań, tak aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty sprawy. Niezależnie od tego czy szukasz dawnych krewnych, spadkobierców czy potrzebujesz wsparcia w zakresie poszukiwania osób zaginionych, Agencja Detektywistyczna Detego dołoży wszelkich starań, aby Ci pomóc. Poszukiwanie osób to usługa realizowana m.in. dla Klientów z miasta Chorzów. Prywatni detektywi Detego działają w oparciu o bogatą wiedzę oraz zaawansowane techniki operacyjne, co znacznie zwiększa szansę na pozytywne rozwiązanie sprawy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż zależy nam na wypracowaniu w pełni satysfakcjonujących efektów.

Usługą, którą dedykujemy zarówno Klientom korporacyjnym, jak i prywatnym z miasta Chorzów jest wykrywanie podsłuchów. Jest to odpowiedź na potrzeby osób, które boją się zagrożeń wynikających z wycieku ważnych informacji prywatnych bądź kluczowych biznesowych ustaleń. Nasz prywatny detektyw realizuje usługę przy wykorzystaniu specjalistycznego urządzenia, które sprawdza się świetnie nawet podczas wykrywania zminiaturyzowanych podsłuchów o zaawansowanej konstrukcji. Agencja Detektywistyczna Detego demaskuje podsłuchy w chorzowskich lokalach prywatnych, miejscach pracy oraz urządzeniach elektronicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych przez nas usług oraz kontaktu z naszym detektywem. Chorzów to tylko jeden z wielu obszarów pozostających w obszarze naszej działalności. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze współpracy!

Adres Katowice

ul. Kopernika 2
40-064, Katowice

Adres Kraków

ul. Zamknięta 10
30-554, Kraków

Adres Poznań

ul. Grottgera 16/1
60-758, Poznań

Adres Warszawa

Świeradowska 47
02-662, Warszawa