testy na ojcostwo

Naszym klientom z Krakowa i Katowic oraz innych miast województwa śląskiego, oferujemy wykonanie kompletnych badań genetycznych potwierdzających lub wykluczających ojcostwo. Oferujemy również pomoc w dyskretnym pobraniu materiału do badań DNA. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz pełną dyskrecję. Porównanie próbek materiału genetycznego dziecka oraz jego rzekomego ojca to obecnie najbardziej wiarygodny test na ojcostwo dostępny dla naszych Klientów.

Aby ustalić ojcostwo, niezbędny jest materiał genetyczny w postaci śliny, włosa lub naskórka. Warto zaznaczyć, że wykorzystując włos z cebulką istnieje możliwość przeprowadzenia testu na ojcostwo bez wiedzy osoby badanej. Jest to duże udogodnienie, gdyż w wielu przypadkach mężczyźni z różnych przyczyn nie chcą dobrowolnie poddać się badaniu, co znacznie utrudnia ustalenie prawdy. 

Pewność i Dyskrecja dla Twojej Rodziny

Nasza wieloletnia działalność na terenie Katowic oraz Krakowa utwierdziła nas w przekonaniu, że na potwierdzeniu, bądź wykluczeniu ojcostwa zależy często nie samym rodzicom, lecz najbliższej rodzinie. W takich przypadkach należy zachować szczególną ostrożność i działać zgodnie z zaleceniami doświadczonych specjalistów. Nasz zespół chętnie poprowadzi Cię przez ten proces i dołoży wszelkich starań, aby test na ojcostwo mógł dojść do skutku.

Współpracując z nami dowiesz się, jak najlepiej zabezpieczyć próbkę do badania oraz jakiego rodzaju próbki niestandardowe mogą posłużyć jako rzetelny materiał genetyczny. Warto dodać, że badania DNA dają pewność nie tylko w zakresie ustalania rodzicielstwa, ale także pokrewieństwa poszczególnych członków rodziny. Obszar działalności naszej agencji detektywistycznej obejmuje takie miasta jak Kraków, czy Katowice. Gwarantuje wiarygodne wyniki badań oraz dokumentację, która może stanowić materiał dowodowy w wielu sprawach.